SACADA     Studio Tańca i Dekoracji Ślubnych

Dekoracja sali już od 700 zł ... Zadzwoń i zapytaj ...

Zamów fotobudkę,a trzecią godzinę otrzymasz z rabatem ...
Nowa usługa : świecące balony z helem, pudła balonowe ...
Przy zakupie całego pakietu - bukiet ślubny i przypinka gratis !

O nas...

Studio Tańca i Dekoracji Ślubnych SACADA 
zostało założone w 2005 roku z myślą o propagowaniu i przekazywaniu wiedzy tanecznej w wersji użytkowej wszystkim tym,którzy bez względu na wiek chcą poruszać się w rytmach pięknego walca wiedeńskiego, energicznego tanga czy też miłosnej rumby i gorącej salsy. 
Studio powstało z pasji do tańca i z wieloletnich doświadczeń tanecznych zdobytych podczas uczestnictwa w warsztatach tanecznych prowadzonych przez Mistrzów różnego gatunku tańca oraz doświadczeń zdobytych na pokazach tanecznych,szkoleniach i treningach. Prowadzimy zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz indywidualne lub grupowe
przygotowanie Pary Młodej do swojego „pierwszego tańca”, którym rozpocznie i uświetni najpiękniejszy dzień swojego życia jakim jest Ślub i Wesele.

Oferujemy systematyczne spotkania z tańcem 
To propozycja dla firm lub grup znajomych. Zapraszamy na zajęcia taneczne w zamkniętych grupach. Taniec to świetna forma spędzenia wolnego czasu ze znajomymi oraz relaks po ciężkim dniu pracy, łagodzi stres, jest doskonałym sposobem na integrację ludzi, poprawia nastrój i relacje między nimi. 

Proponujemy Pokazy Tańca 
Jeśli organizujecie Państwo zabawę, spotkanie firmowe, bal sylwestrowy lub inną formę rozrywki, to My pomożemy urozmaicić Wam wieczór, dobierając odpowiedni pokaz tańca.Czas trwania pokazu, technika tańca oraz ilość tancerzy lub par tanecznych ustalamy indywidualnie z Państwem. 

Imprezy taneczne 
Oferujemy Państwu również naszą pomoc w prowadzeniu imprez tanecznych połączonych z nauką tańca np. pokazy plenerowe, salsoteka 
czy też wieczór z wybranym tańcem towarzyskim, dobierając odpowiednią oprawę muzyczną. 

Dekoracje weselne i inne okolicznościowe 
Kolejnym elementem naszej działalności są również dekoracje: sal weselnych, samochodów, kościołów, sal na różne imprezy okolicznościowe tj. jubileusze, imieniny, komunie, chrzciny, studniówki,wieczory panieńskie, dekoracje posesji Młodej Pary oraz kompozycje i bukiety ślubne z żywych kwiatów. Jesteśmy firmą z kreatywnym podejściem do realizowanych projektów. Staramy się zadbać o wyjątkową oprawę uroczystości, aby jak najpełniej oddać niezwykły charakter najpiękniejszych chwil w Państwa życiu. Dbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, by żaden detal nie przeszkodził Państwu w cieszeniu się tym wspaniałym dniem. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane przez nas dekoracje w pełni spełniały Państwa oczekiwania.  Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i gwarantujemy rzetalność i sumienność przy wykonywaniu powierzonego nam zlecenia. Zależy nam na miłej i przyjaznej atmosferze współpracy oraz na tym, by nasze projekty na długo pozostawały w Państwa pamięci. Jesteśmy elastyczni do pomysłów naszych Klientów, a dbałość o szczegóły świadczy o naszej jakości i profesjonalizmie. 

Opinie naszych Klientów mówią same za siebie (opinie i referencje do wglądu w zakładce tej strony i pod linkiem:

http://sacada-studio.pl/opinie-klientow

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Z tanecznym pozdrowieniem Małgorzata i Adam.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

SACADA
Studio Tańca i Dekoracji Ślubnych

tel./fax. (+48) 504 632 833
e-mail: sacada@onet.pl

Czynne codziennie w godzinach:
od 8:00  do  20:00