SACADA     Studio Tańca i Dekoracji Ślubnych

Dekoracja sali już od 700 zł ... Zadzwoń i zapytaj ...

Zamów fotobudkę,a trzecią godzinę otrzymasz z rabatem ...
Nowa usługa : świecące balony z helem, pudła balonowe ...
Przy zakupie całego pakietu - bukiet ślubny i przypinka gratis !

Fotobudka  -      na wesele, urodziny, imieniny, zabawę taneczną, studniówkę, eventy, jubileusze,
                          imprezy firmowe, wieczory panieńskie i kawalerskie, zabawy dla dzieci  itp.
                                   - zdjęcia bez limitu  -

FOTOBUDKA to automat do robienia zdjęć,który uczyni każdą imprezę wyjątkową i niezapomnianą. Wydrukuje od razu wykonane zdjęcia oraz umożliwi natychmiastowe wysłanie ich na e-mail, Facebook ...
Fotobudka doskonale rozluźnia atmosferę na imprezie i Goście szybciej stają się gotowi do zabawy. Nasza fotobudka jest dla osób w każdym wieku, daje wiele radości i wiele fajnej zabawy. Gadżety i rekwizyty do robienia zdjęć dodają trochę anonimowości, więc tym większa odwaga i swoboda w pozowaniu do śmiesznych zdjęć i wtedy każdy będzie chciał robić szalone zdjęcia dla upamiętnienia danej okazji. Wynajmując fotobudkę zapewniasz nie tylko atrakcję Gościom, ale przede wszystkim fajną pamiątkę dla siebie w postaci Księgi Gości. Drukujemy każde zdjęcie w dwóch egzepmplarzach, jedno jest przeznaczone dla Gości,drugie do wklejenia w pamiątkowym albumie wraz z wpisaniem dedykacji czy też porad małżeńskich dla Nowożeńców. Po zakończeniu zdjęć otrzymujecie Państwo gotową księgę ze zdjęciami. Dodatkowo otrzymujecie płytę DVD lub PenDrive z wykonanymi zdjęciami. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, staramy się dowiedzieć jak najwięcej o organizowanej imprezie, aby móc przygotować personalizację zdjęcia jak najbardziej dopasowaną do danej uroczystości. Dobieramy odpowiednie gadżety i akcesoria do danej tematyki imprezy. Posiadamy tła w różnych kolorach oraz około 250 różnych gadżetów.

Żeby zamówić fotobudkę na swoją imprezę skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.
W celu rezerwacji terminu należy wpłacić 20 % ceny usługi na konto lub gotówką przy podpisaniu umowy. Dojazd w obrębie Bielska-Białej i Żywca gratis.

Zadzwoń i zapytaj o cenę ... 

KSIĘGA  GOŚCI

Piękna i oryginalna Księga Gości w formie albumu ze zdjęciami z fotobudki.
Świetna zabawa dla gości i niepowtarzalna pamiątka dla Nowożeńców.
Robiona wyłącznie na miejscu.
Pełna śmiesznych zdjęć i krótkich komentarzy, ulubionych aforyzmów, życzeń lub porad małżeńskich dedykowanych Młodej Parze.

STUDNIÓWKA 2017